KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15443310

nr 1544 3310

Ralph Judell

(f. 1935), Sverige

Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad, daterad 1989. Olja på duk, 44x59 cm, yttermått inklusive ram: 49x64 cm

Ralph Judell, svensk bildkonstnär född 1935.

Utrop:

500 kr

måndag 29 maj 2023
kl 20:46:54

Ralph Judell

Läs mer om Ralph Judell