KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12611146
nr 1261 1146
Ragnar Nyberg
(f. 1893), Sverige
Oljemålning, Skärgårdsmotiv, signerad, 1939. Olja på duk, 62x42
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 juni 2019
kl 18:29:57
100 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr
Ragnar Nyberg
Läs mer om Ragnar Nyberg