KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769086

nr 1276 9086

Ragnar Lindström, "Violinist". Signerad, daterad -31. Olja på duk, 33x45 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 23 september 2019
kl 20:52:10