KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769083

nr 1276 9083

Ragnar Lindström, "Vårafton". Signerad, daterad -38. Olja på duk, 44x52 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 23 september 2019
kl 19:35:10

17/9 13:39:18 1      100 kr
23/9 12:00:16 2      Vinnande bud