KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12746545

nr 1274 6545

Ragnar Lindén

(1919-1989), Sverige

Oljemålning, Vinterbild. Signerad, daterad -72. Olja på pannå, 12x16,5 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 september 2019
kl 20:21:27

7/9 10:40:27 1      Vinnande bud

Ragnar Lindén

Läs mer om Ragnar Lindén