KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12746545
nr 1274 6545
Ragnar Lindén
(1919-1989), Sverige
Oljemålning, Vinterbild. Signerad, daterad -72. Olja på pannå, 12x16,5 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 september 2019
kl 20:21:27
7/9 10:40:27
Ragnar Lindén
Läs mer om Ragnar Lindén