KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15837182

nr 1583 7182

R. Delbech, bygata. Signerad. Olja på duk, bildmått: 46x66 cm, yttermått inklusive ram: 58x78 cm

Kondition: dukskada

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 4 december 2023
kl 18:47:10

4/12 15:42:51 1      Vinnande bud