KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12088010
nr 1208 8010
Porträtt, Signerad Björlin 1960. Olja på duk, 80x63 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 20:12:20
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)