KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17388225

nr 1738 8225

Porträtt av Peter Ridderstad. Kopia, Ej signerad. Olja på duk, 80x64 cm, yttermått inklusive ram: 85x69 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

6.800 kr

måndag 10 november 2025
kl 20:38:18