KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12548229
nr 1254 8229
Pierre Dubreuil
(1891-1970), Frankrike
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på duk, 60x80 cm
Kondition: slitage
Pierre Dubreuil, fransk bildkonstnär född 1891, död 1970.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 maj 2019
kl 19:43:20
10/5 14:27:50
Pierre Dubreuil
Läs mer om Pierre Dubreuil