KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16495145
nr 1649 5145
Philippe de Rougemont
(1891-1965), Frankrike
Oljemålning, Signerad, modell. Olja på duk, 63x54 cm, yttermått inklusive ram: 84x80 cm
Philippe de Rougemont, fransk bildkonstnär född 1891, död 1965.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 14 oktober 2024
kl 18:27:27
1.500 kr
2.000 kr
2.200 kr
Philippe de Rougemont
Läs mer om Philippe de Rougemont