KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17154233
nr 1715 4233
Peter Nyborg
(f. 1937), Danmark
Oljemålning, Signerad, "Arrows of Ireland I". Olja på duk, yttermått inklusive ram: 54x54 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 4 augusti 2025
kl 20:02:48
300 kr
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)