KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16878202
nr 1687 8202
Peter Lowén. Skärgård. Signerad, daterad 1990. Olja på pannå, 54x62 cm, yttermått inklusive ram: 61x69 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 mars 2025
kl 19:55:45
11/3 09:25:21
11/3 09:26:00