KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14367203
nr 1436 7203
Peter Kurbatov, kustmotiv. Signerad. Olja på pannå, 582x63, yttermått inklusive ram: 63x74 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:27:13
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr