KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17024560
nr 1702 4560
Peter Häger. Signerad, daterad 04, Träd i Hjo. Olja på pannå, 17,5x11,5, yttermått inklusive ram: 26x20 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 maj 2025
kl 20:28:56
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr