KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15978432
nr 1597 8432
Peter Ern. Signerad, daterad 97, "Citytex". Olja på pannå, 30x30 cm, yttermått inklusive ram: 32x32 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 12 februari 2024
kl 19:05:34
1.700 kr
1.900 kr
2.000 kr