KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14886187

nr 1488 6187

Peter Arnesson

(f. 1957), Sverige

Oljemålning, Figurer. Signerad. Olja på duk, 27x22, oramad

Peter Arnesson, svensk konstnär född 1957.

Utrop:

600 kr

måndag 5 september 2022
kl 20:26:51

Peter Arnesson

Läs mer om Peter Arnesson