KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14234370

nr 1423 4370

Per Falk

(1924-1982), Sverige

Oljemålning, Signerad, Kustmotiv. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 33x34 cm

Per Falk, svensk bildkonstnär född i Göteborg 1924, död 1982 Göteborg.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 18:57:54

3/10 21:17:38 1      100 kr
4/10 18:52:54 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Per Falk

Läs mer om Per Falk