KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5897604
nr 589 7604
Per Daniel Holm (1835-1903), Signerad & daterad PH 1863, (förgylld ornamenterad 1800-talsram) 27x37
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.900 kr
måndag 29 juni 2009
kl 19:03:34
29/6 18:38:10
2.800 kr
29/6 18:58:35