KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14886249
nr 1488 6249
Per Ã…kered
(f. 1924), Sverige
Oljemålning, Domherrar. Signerad. Olja på duk, 18x29 cm, yttermått inklusive ram: 32x43 cm
Per Åkered, svensk bildkonstnär född 1924.
Utrop:
500 kr
måndag 5 september 2022
kl 20:16:13