KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15406361

nr 1540 6361

Per-Olof Nilsson

(f. 1946), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad -86, komposition. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 94x75 cm

Per-Olof Nilsson, svensk bildkonstnär född 1946.

Utrop:

500 kr

måndag 15 maj 2023
kl 18:18:10

Per-Olof Nilsson

Läs mer om Per-Olof Nilsson