KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396329
nr 1539 6329
Per-Olof Nilsson
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, 2006. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 18x16 cm
Per-Olof Nilsson, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
500 kr
måndag 8 maj 2023
kl 18:02:40
Per-Olof Nilsson
nr 1539 6329
Per-Olof Nilsson
(f. 1946), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
måndag 8 maj 2023 |