KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13767386

nr 1376 7386

Paul Foret, Stilleben med frukt, Signerad. Olja på duk, 31x40 cm, yttermått inklusive ram: 49x56 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 1 februari 2021
kl 18:47:35