KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14997253

nr 1499 7253

Palle Svensson

(1911-1991), Sverige

Oljemålning, "Havet vid Bovik". Monogramsignerad. Olja på duk, 33x44 cm, yttermått inklusive ram: 36x58 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 31 oktober 2022
kl 19:47:43

30/10 06:25:26 1      100 kr
31/10 19:42:43 2      Vinnande bud

Palle Svensson

Läs mer om Palle Svensson