KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14114344

nr 1411 4344

P. Krilov, Venedig. Signerad. Olja på duk, 30x23, yttermått inklusive ram: 43x37 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 16 augusti 2021
kl 20:19:18