KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17113386
nr 1711 3386
P Falk, Signerad, interiör. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 58x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 juni 2025
kl 18:34:56
100 kr
150 kr