KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14896526
nr 1489 6526
Otto Tigerhielm, "Svartlögafjärden". Signerad. Olja på duk, 34x56 cm, yttermått inklusive ram: 63x84 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 september 2022
kl 19:04:50
9/9 09:38:08
300 kr
11/9 11:50:28