KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11955126

nr 1195 5126

Otto Lindquist. Vattendrag, signerad. Olja på duk, 24x18 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 augusti 2018
kl 20:08:21

1/8 10:34:40 1      Vinnande bud