KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15218317

nr 1521 8317

Otto Klank

(f. 1915)

Oljemålning, Signerad, daterad -47, Vinterlandskap. Olja på pannå, 60x50 cm, yttermått inklusive ram: 77x66

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 februari 2023
kl 20:29:48

13/2 20:24:48 1      Vinnande bud