KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12678269

nr 1267 8269

Otto Jansson. Landskap med kor, signerad. Olja på duk, 48x65 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 5 augusti 2019
kl 18:52:39

4/8 22:40:42 1      Vinnande bud