KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12948393
nr 1294 8393
Osterlind, träd, signerad. Olja på pannå, 21x30 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 2 december 2019
kl 20:05:45
150 kr
250 kr
400 kr