KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5282003
nr 528 2003
osignerad, landskap med sjö, 1800-tal, 45x58 (krackeleringar)
Utrop:
300 kr
Såld:
900 kr
måndag 2 juni 2008
kl 17:16:33
400 kr
450 kr
550 kr
700 kr
800 kr
800 kr
850 kr