KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5486230
nr 548 6230
Osignerad, 1800-tal, landskap m hönor, 38x46
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 27 oktober 2008
kl 16:52:15
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.500 kr