ART / Oil paintings / Oil painting 5911272
nr 591 1272
OIL PAINTING
unsigned, 19th century, Fors 23x23.
Osignerad, 1800-tal, Fors 23x23
100
SEK 200
Monday July 27 2009
at 19:23:03
100 kr
150 kr