KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14713092
nr 1471 3092
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Vid Havet". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 50x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 maj 2022
kl 19:33:51
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano