KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14713065
nr 1471 3065
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Väninnor". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 52x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 maj 2022
kl 20:31:36
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano