KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12471021
nr 1247 1021
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Uppgiven", Signerad. Olja på duk, 98x77
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 april 2019
kl 20:51:17
4/4 20:51:22
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano