KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12308042

nr 1230 8042

Oscar Hernandez Soriano

(1944-2007), Spanien

Oljemålning, Tegelbacken. Signerad, daterad 1978. Olja på duk, 128x105 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 21 januari 2019
kl 19:32:48

21/1 19:27:48 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Oscar Hernandez Soriano

Läs mer om Oscar Hernandez Soriano