KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12308042
nr 1230 8042
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, Tegelbacken. Signerad, daterad 1978. Olja på duk, 128x105 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 21 januari 2019
kl 19:32:48
21/1 19:27:48
21 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano