KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13271015
nr 1327 1015
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Södra Spanien". Signerad a tergo. Olja på duk, oramad, 73x60 cm
måndag 25 maj 2020
kl 18:00:00
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano