KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12471042

nr 1247 1042

Oscar Hernandez Soriano

(1944-2007), Spanien

Oljemålning, "Signalljus St Eriksgatan / St Göransgatan", Signerad. Olja på duk, 62x73

Utrop:

1.500 kr

Såld:

600 kr

måndag 8 april 2019
kl 20:05:06

7/4 00:34:01 1      Vinnande bud

Oscar Hernandez Soriano

Läs mer om Oscar Hernandez Soriano