KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12471035

nr 1247 1035

Oscar Hernandez Soriano

(1944-2007), Spanien

Oljemålning, "Ringdansen". Signerad. Olja på duk, 80x50 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 8 april 2019
kl 20:07:12

Oscar Hernandez Soriano

Läs mer om Oscar Hernandez Soriano