KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12481076

nr 1248 1076

Oscar Hernandez Soriano

(1944-2007), Spanien

Oljemålning, "Olivträd", Signerad. Olja på duk, 60x73

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 15 april 2019
kl 20:09:33

Oscar Hernandez Soriano

Läs mer om Oscar Hernandez Soriano