KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12471069

nr 1247 1069

Oscar Hernandez Soriano

(1944-2007), Spanien

Oljemålning, "Lilla snigel", Signerad. Olja på duk, 38x43

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 8 april 2019
kl 20:16:06

Oscar Hernandez Soriano

Läs mer om Oscar Hernandez Soriano