KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17475156
nr 1747 5156
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Kvinna med guldörhänge". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 50x55 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 december 2025
kl 20:23:21
8/12 20:18:21
8/12 20:18:56
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano