KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14713028
nr 1471 3028
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Kvinna i randig klänning". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 74x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 maj 2022
kl 19:20:15
26/5 12:35:04
100 kr
29/5 23:02:37
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano