KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14713019
nr 1471 3019
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Fotbollen". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 64x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 maj 2022
kl 19:40:17
27/5 21:02:11
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano