ART / Oil paintings / Oil painting 7574387
nr 757 4387
OIL PAINTING
around 1800, Herrporträtt, 65 x 50, wear, damages.
omkring 1800, Herrporträtt, 65 x 50
Condition: slitage, skador
2000
SEK 1600
Monday May 7 2012
at 18:25:19
1.500 kr