KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12948154
nr 1294 8154
Olle Wilner
(1915-1997), Sverige
Oljemålning, Katthammarsvik, Gotland. Signerad, -47. Olja på pannå, 60x116 cm
Olle Wilner, svensk målare född 1915, död 1997.
Utrop:
600 kr
måndag 2 december 2019
kl 20:37:45