KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16197352

nr 1619 7352

Olle Qviström

(1934-2023), Sverige

Oljemålning, "Ho Chi Minh", oramad. Signerad. Olja på duk, 73x60 cm

Olle Qviström, svensk bildkonstnär född 1934, död 2023.

Utrop:

600 kr

måndag 13 maj 2024
kl 19:01:26

Olle Qviström

Läs mer om Olle Qviström