KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16748297
nr 1674 8297
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Oljemålning, Signerad, Lofoten. Olja på duk, 55x37 cm, yttermått inklusive ram: 59x42 cm
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 27 januari 2025
kl 18:38:51
22/1 19:13:58
22/1 19:16:35