KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13931008

nr 1393 1008

Olle Nordberg

(1905-1986), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 47, Paris. Olja på pannå, 37x45, yttermått inklusive ram: 50x58 cm

Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 26 april 2021
kl 19:40:40

  • Klassiska
  • 26 apr

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Olle Nordberg

Läs mer om Olle Nordberg